{mosimage}

W dniu 11.03.2015 roku w Klasztorze Sióstr Norbertanek w Imbramowicach odbyły się uroczystośc z okazji  Dnia Kobiet ,w których udział wzięły wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich oraz Kluby Aktywnych Kobiet  z Gminy Trzyciąż .

W programie uroczystości było:

• godz . 16.00 – Przedstawienie historii klasztoru

•  po ktrótkim rysie historycznym w Sanktuarium Męki Pańskiej w Imbramowicach odprawiona została  Msza św. koncelebrowana w intencji Kobiet

•  ok . Godz. 17.00 – nastapiło przejście do Spichlerza  gdzie odbyła się prezentacja multimedialna „Prace restauratorskie przy spichlerzu”

Spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Trzyciąż Roman Żelazny składając wszystkim Paniom życzenia z okazji Dnia Kobiet. Podkreślił z wielkim szacunkiem jak dużą rolę odgrywa kobieta w rodzinie, w społeczności i w życiu .Podziękował Paniom za trud jaki wkładają w swoją codzienną pracę i za chęć uczestnictwa w życiu społecznym Gminy.Do podziękowań dołączył się również Przewodniczący Rady Gminy Lucjan Gajda .Spotkanie uatrakcyjnił występ dzieci z ZS w Bydlinie w programie pantomimicznym pn. „Ręce” i „7 grzechów głównych”Na zakończenie na przybyłe Panie czekał słodki poczęstunek.

Organizatorem spotkania była Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Trzyciąż .

Honorowy patronat nad wydarzeniem  sprawował Wójt Gminy Trzyciąż Roman Żelazny.

Galeria:

{mosimage}{mosimage}{mosimage}