Chcemy czy nie chcemy – populacja mieszkańców naszej gminy maleje. Pod koniec 2022 r. liczba mieszkańców po raz pierwszy od bardzo dawna spadła poniżej 7 tysięcy…

Z tym większą radością chcielibyśmy witać na świecie nowo narodzonych Obywateli gminy Trzyciąż. Z tej przyczyny zachęcam do udziału w akcji:

PODZIEL SIĘ SWOIM SZCZĘŚCIEM!

zapraszając szczęśliwych rodziców nowo narodzonych obywateli naszej gminy do pochwalenia się swoją radością. Rodzice noworodków, którzy będą chcieli obwieścić światu dobrą nowinę o narodzeniu potomka nie tylko będą mogli opublikować zdjęcia swoich maluszków w internetowej Galerii Nowych Mieszkańców Gminy, ale także otrzymają dla nich symboliczne powitalne prezenty od Wójta Gminy Trzyciąż.

Zapraszam zatem rodziców noworodków, które przyszły na świat od 1 stycznia 2023 r. do zgłaszania chęci udziału w akcji i uzgodnienia szczegółów pod nr tel. 12 389 40 01 wewn. 62 - Referat Spraw Obywatelskich i Sportu.

Roman Żelazny

Wójt Gminy Trzyciąż