Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (zapytanie ofertowe - azbest.pdf)zapytanie ofertowe - azbest.pdf484 kB

Międzywojewódzki Cech Kominiarzy wystosował apel pod hasłem „Sadza płonie. Czad zabija. Żyj!”

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu w oparciu o prognozy IMGW – PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie ostrzega, że od godz. 4:00 do godz. 15:00 dnia 17.09. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Prognozowana wysokość opadu miejscami od 35 mm do 45 mm. Możliwe burze.

 Gmina Trzyciaż ogłasza ofertę na najem terenu 150m2 (dz. nr 107/15) obręb Trzyciąż podczas XIV Święta Ziemniaka w Gminie Trzyciąż.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (ogłoszenie_2.pdf)ogłoszenie_2.pdf257 kB