Zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy Trzyciąż kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach o wypełnienie załączonej ankiety, dotyczącej ilości zagospodarowanych bioodpadów w kompostowniku przydomowym w roku 2023.

Wypełnienie ankiety jest wymagane dla osób, które posiadają kompostowniki i korzystają ze zwolnienia w opłacie za gospodarowanie odpadów komunalnych, z tytułu kompostowania bioodpadów. Celem ankiety jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi, wytworzonych i poddanych kompostowaniu w kompostownikach przydomowych na terenie gminy Trzyciąż w 2023 roku.

Dane zawarte w ankiecie będą wykorzystywane przez Urząd Gminy Trzyciąż przy obliczeniu osiągniętego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz zostaną uwzględnione przy obliczeniu wskaźników sprawozdawczych.

Wypełnioną ankietę należy odesłać lub dostarczyć do Urzędu Gminy Trzyciąż, ul. Leśna 4, 32-353 Trzyciąż albo przesłać jej skan na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18.03.2024 r.