ZAWIADOMIENIE

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity – Dz. U.  2018,  poz. 994 z późn. zm.) zwołuję XIII Sesję Rady Gminy Trzyciąż z proponowanym porządkiem obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad XI i XII sesji Rady Gminy Trzyciąż.
  4. Informacja Wójta Gminy Trzyciąż.
  5. Interpelacje
  6. Analiza Raportu o stanie gminy za rok 2018.
  7. Uchwała w sprawie wotum zaufania dla Wójta Gminy Trzyciąż.
  8. Uchwała w sprawie: zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Trzyciąż za 2018.
  9. Uchwała w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Trzyciąż za rok 2018.
  10. Uchwała w sprawie: zmian w Uchwale budżetowej na rok 2019.
  11. Uchwała w sprawie: zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Trzyciąż.
  12. Uchwała w sprawie: w sprawie dofinansowania remontu dachu budynku Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu.
  13. Uchwała w sprawie: w sprawie: udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Małopolskiego na rok 2019.
  14. Uchwała w sprawie: zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Trzyciążu.
  15. Uchwała w sprawie: wyrażenia zgody na wynajem budynku po byłej zlewni mleka posadowionego w miejscowości Glanów na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr ½ o pow. 0.0163 stanowiącego własność Gminy Trzyciąż.
  16. Uchwała w sprawie: ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Trzyciąż oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych, od dnia 1 września 2019 roku.
  17. Uchwała w sprawie: ustalenia planu sieci publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Trzyciąż.
  18. Uchwała w sprawie: udzielenia dotacji celowej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzyciążu.
  19. Zapytania i wolne wnioski.
  20. Zakończenie sesji.

Sesja Rady Gminy odbędzie się 26.06.2019 r. (środa) o godz. 9.00 w sali

konferencyjnej Urzędu Gminy Trzyciąż.

Przewodniczący Rady Gminy Trzyciąż

Lucjan Gajda