Jak co roku w Imbramowicach w dniu 11 listopada odbyły się obchody Święta Niepodległości. Uroczystości 95 rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczęła msza święta za ojczyznę , która odbyła się w kościele parafialnym p. w. Św Benedykta Opata . Po Mszy Św.wszyscy uczestnicy uroczystości na czele z Orkiestrą Włościjańską z Zagórowej , pocztami sztandarowymi OSP ,szkół i   inych organizacji udali się na Stary Cmentarz w Imbramowicach , aby oddać hołd poległym w walkach za naszą wolność.  Po okolicznościowych przemówieniach przybyłe delegacje z Wójtem Gminy Trzyciąż na czele ,złożyły kwiaty na mogile Powstańców Styczniowych. Oprawę muzyczną uroczystośc zapewniła Włościjańska Orkiestra Dęta z Zagórowej.

{mosimage}{mosimage}

Galeria: