KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAKUPU WĘGLA NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH

W związku z trwającą procedurą legislacyjną przepisów regulujących dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego informujemy, że po ich wejściu w życie Gminy: Bolesław, Bukowno, Klucze, Olkusz i Trzyciąż przystąpią do programu dystrybucji węgla własnymi siłami lub z wykorzystaniem istniejących już składów węgla.

Jesteśmy zdeterminowani, by w tym trudnym czasie dołożyć wszelkich starań, aby umożliwić naszym Mieszkańcom zakup węgla po preferencyjnej cenie. Pracujemy nad szczegółowymi rozwiązaniami, związanymi z logistyką całego przedsięwzięcia, żeby – po wejściu w życie ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe – jak najszybciej przystąpić do realizacji zamówień naszych Mieszkańców.

O wszelkich nowych ustaleniach będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Krzysztof Dudziński

Wójt Gminy Bolesław