Za nami uroczyste obchody 10-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Zadrożu, a ściślej  reaktywacji tegoż koła,która odbyła się  10 lat temu-8 marca 2009r.

Jubileusz odbył się w Domu Ludowym w Zadrożu w dniu 2 marca 2019r.a rozpoczęły go gratulacje,podziękowania i życzenia,które jubilatkom złożył Wójt Gminy Trzyciąż Roman Żelazny.Włodarz wręczył Paniom pamiątkową statuetkę i przypomniał o historii koła,nadmieniając iż 10 lat koło działa w obecnym składzie, ale jego historia sięga lat odległych.
Do życzeń przyłączyli się zaproszeni goście:radni Zadroża i Milonek,sołtys wsi Zadroże, księża z parafii św. Marcina w Zadrożu,przedstawiciele miejscowego OSP oraz przedstawiciele BIOAK Gminy Trzyciąż.
Następnie był tort i śpiewanie przyśpiewek,które zachowały się po poprzedniczkach dzisiejszych członkiń.

{galeria}zdjecia-imprezy/10latkgwzadroze{/galeria}