Numer ogłoszenia: 212761 - 2014; data zamieszczenia: 08.10.2014

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.

Trzyciąż: Dostosowanie i doposażenie oddziałów przedszkolnych w Gminie Trzyciąż do potrzeb dzieci 3, 4 letnich w zakresie: dostosowania i wyposażenia pomieszczeń

Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 323626 - 2014 data 30.09.2014 r.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Trzyciążu, Trzyciąż 99, 32-353 Trzyciąż, woj. małopolskie, tel. 12 3894001, fax. 12 3894001.

SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU

II.1) Tekst, który należy zmienić:

• Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: II.1.4).
  • W ogłoszeniu jest: ......- Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 SIWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku Nr 7 do niniejszej SIWZ. .....
  • W ogłoszeniu powinno być:

........- Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 SIWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku Nr 7 do niniejszej SIWZ.

UWAGA: Zmianie podlega Opis przedmiotu zamówienia :

w części: 4. Dostawa zabawek i pomocy dydaktycznych:

Pozycja 29: jest -Zabawka stacja kosmiczna

W zamian: Koła zębate - małpki w dżungli. Elementy kolorowej dżungli-małpki i palmy-jeszcze bardziej pobudzają dziecięca fantazję do tworzenia. Zestaw zawiera 136 elementów /podstawy, koła zębate, trzpienie, łączniki, korbki, małpki i palmy/.

Pozycja 30: jest - Zabawka pałac królewski

W zamian: Młody inżynier-klocki-79 elementów w pudełku. Klocki z serii /Młody inżynier/ z pewnością spełnią dziecięce oczekiwania. Elementy podstawowe maja różnorodne kształty o wszechstronnym zastosowaniu-płytki z otworami i bolce. Całość uzupełniają praktyczne śruby i nakrętki. Klocki wykonane z trwałego tworzywa, które zachowuje ładny wygląd mimo upływu lat. Zawartość: 79 elementów różnego kształtu i wielkości zamykane w pudełko z tworzywa.

Pozycja 33: jest - Lotnisko.

W zamian: Gigant - Traktor z przyczepą. Solidny traktor z pojemna przyczepą do transportu różnych ładunków. Przyczepa posiada cztery koła i po odłączeniu od traktora może służyć jako wózek do ciągnięcia. Długość 102 cm. Masywny pojazd z serii Gigant wyróżnia się wytrzymałością i gabarytami. Idealny do transportu klocków i innych materiałów. Dzieci równie chętnie same przemieszczają się nogami. Samochód doskonale nadaje się do zabawy tak w Sali jak i na zewnątrz.

Część 6 : Dostawa sprzętu komputerowego i audiowizualnego.

Pozycja 8: Projektor multimedialny krótkoogniskowy

Opis urządzenia uzupełnia się o zapis: Dopuszcza się również wymiary projektora: 36,1x31,4x9,2

Pozycja 9 : Radioodtwarzacz CD

Nowa charakterystyka urządzenia:

Radioodtwarzacz z uchwytem do przenoszenia: parametry ogólne: Okres gwarancji: 24 miesiące; Kolor: dowolny Waga [g]: max 1900 Zasilanie: bateryjne i sieciowe Załączone wyposażenie: przewód stereo z wtykami 3,5 mm; przewód zasilający sieciowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna Odtwarzacz CD: tak, sposób umieszczania płyty od góry; Rodzaje odtwarzanych płyt: CD/CD-R/CD-RW Radio: tak, zakres fal FM; System dźwięku: Stereo Wyświetlacz LCD: tak Odtwarzanie MP3: tak Odtwarzanie MP3 przez USB: tak Podbicie basów: tak Technologie: AUDIO-IN 3,5 mm, odtwarzanie płyt, USB Direct, odtwarzanie CD losowe/wielokrotne USB: tak

Pozycja 12 : Kamera cyfrowa

Opis urządzenia uzupełnia się o zapis: Dopuszcza się również zoom optyczny 30x.

Pozycja 15 : Kserokopiarka

Opis urządzenia uzupełnia się o zapis: Zamawiający nie dopuszcza dostawy urządzenia poleasingowego - urządzenie musi być fabrycznie nowe. Zamawiający nie dopuszcza dostawy urządzenia wielofunkcyjnego w zamian za samą kserokopiarkę..