Szanowni Państwo

Z uwagi na wciąż powracający problem utylizacji niektórych odpadów powstających w toku prowadzenia produkcji rolnej Małopolska Izba Rolnicza przedstawia 2 oferty uzyskane od podmiotów zajmujących ich utylizacją:

1. Your Partner Sp. z o.o., ul. Fabryczna 7, Magazyn: Chemiczna 156a, 33-100 Tarnów, tel.: 692 586 284, tel. 14 623 07 26, www.yourpartner.pl, www.ekoloko.com.pl

Firma oferuje utylizację opakowań po nawozach (w tym opakowań typu Big-Bag, worków foliowych), utylizację folii rolniczych (w tym utylizację foli po sianokiszonkach oraz siatek do pras zwijających, geowłókniny itp.) oraz opon (w tym opon rolniczych i do samochodów ciężarowych)

1. Opakowania typu Big-Bag :
  2. a) Cena odpadów przyjmowanych w Tarnowie przy ulicy Chemicznej - 300 zł/ Mg
  3. b) Cena odpadów odbieranych z Miasta, oraz Gminy Tarnów – 680 zł/ Mg
  4. c) Cena odpadów odbieranych z województwa Małopolskiego – cena odpadów 300 zł/Mg plus transport z miejsca odbioru do Tarnowa : 6 zł/ km

1. Folie rolnicze (w tym: folie z sianokiszonek, siatki do pras zwijających, fole z upraw pod osłonami, agrowłókniny, sznurek rolniczy itp.) :
  2. a) Cena odpadów przyjmowanych w Tarnowie przy ulicy Chemicznej - 780 zł/ Mg
  3. b) Cena odpadów odbieranych z Miasta, oraz Gminy Tarnów – 980 zł/ Mg
  4. c) Cena odpadów odbieranych z województwa Małopolskiego – cena odpadów 780 zł/Mg plus transport z miejsca odbioru do Tarnowa : 6 zł/ km

1. Folie rolnicze (w tym: , worki po nawozach PE itp.) :
  2. a) Cena odpadów przyjmowanych w Tarnowie przy ulicy Chemicznej - 300 zł/ Mg
  3. b) Cena odpadów odbieranych z Miasta, oraz Gminy Tarnów – 680 zł/ Mg

3.Opony osobowe i ciężarowe :

1. a) Cena odpadów przyjmowanych w Tarnowie przy ulicy Chemicznej - 480 zł/ Mg
  2. b) Cena odpadów odbieranych z Miasta, oraz Gminy Tarnów – 580 zł/ Mg
  3. c) Cena odpadów odbieranych z województwa Małopolskiego – cena odpadów 480 zł/Mg plus transport z miejsca odbioru do Tarnowa : 6 zł/ km

Cenę za opony od ciągników i maszyn rolniczych oraz kombajnów i sieczkarni samobieżnych ustalane indywidualnie w zależności od rozmiaru, ciężaru i ilości odpadów.

1. Sinoma Kraków – Centrala i Oddział Główny, ul. Brzeska 2, tel.: 12 644 19 02, tel.: 12 640 80 15, tel.: 12 640 80 16, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Big-Bagi po nawozach bez wkładki foliowej, kod odpadu 15 01 02 - płacimy 50,00zł netto/1Mg
  • Big-Bagi po nawozach z wkładką foliową, kod odpadu 15 01 02 - opłata 50,00zł netto/1Mg

Odpady należy dostarczyć do naszego zakładu w Krakowie ul. Brzeska 2

Jeżeli gospodarstwo ma powyżej 70 hektarów konieczne jest wystawienie Karty Przekazania Odpadów w systemie BDO. Nasze dane: BDO 000014166, MPD 0001 (Siedziba)

Jeżeli gospodarstwo ma mniej niż 70 hektarów konieczne będzie podpisanie oświadczenia o zwolnieniu z ewidencji BDO.

Dyrektor MIR