W miesiącu 1596

Filia w Imbramowicach

Imbramowice 140

tel.123894807

jest czynna: poniedziałek, wtorek, środa, piątek w godz.8.00-15.00, w czwartek w godz.11.00-18.00

SPZOZ W TRZYCIĄŻU

świadczy usługi w zakresie:

POZ-podstawowa opieka zdrowotna

Poradnia Lekarza Rodzinnego (obejmuje opieką lekarską dorosłych i dzieci)

Gabinet Zabiegowy

Gabinet Szczepień ( nowoczesny gabinet z pełnym zabezpieczeniem ciągu chłodniczego szczepionek)

Gabinet Pielęgniarki Środowiskowo-Rodzinnej

Gabinet Pielęgniarki Szkolnej

Gabinet Położnej Środowiskowo-Rodzinnej

Laboratorium Analityczne (badania biochemiczne na nowoczesnym sprzęcie MINDRAY BS120, MINDRAY 3000PLUS, OPTIC K-3002, EasyLyte Na/K) podlegające systemowi kontroli i certyfikacji  wewnętrznej i zewnętrznej)

Pracownia USG (usg jamy brzusznej dorosłych i dzieci, tarczycy dorosłych i dzieci, usg prostaty, usg stawów biodrowych dzieci wykonywane aparatem Mindray DC 60)

Poradnia Stomatologiczna

z nowoczesną Sterylizatornią sprzętu wielorazowego użytku

Poradnia K (obejmuje świadczenia ginekologiczno – położnicze)

Gabinet Zabiegowy

Gabinet Położnej

Pracownia USG (usg przezbrzuszne , usg endowaginalne, usg położnicze ciężarnych, usg piersi

aparatem Mindray DC 60)

Poradnia Medycyny Pracy

(badania profilaktyczne pracowników ,badania kierowców, badania SANEPiD, na broń, dla pracowników ochrony)

• Wszystkie poradnie i gabinety dostępne dla osób niepełnosprawnych dzięki windzie i podjazdowi dla wózków.
  • Rejestracja jest możliwa osobiście ,telefonicznie lub przez inne osoby (z wyznaczeniem daty i godziny wizyty)
  • Świadczone są też tzw. porady receptowe (można przekazać do rejestracji listę leków do wypisania )
  • Dokumentacja medyczna prowadzona jest w wersji elektronicznej.

FILIA W IMBRAMOWICACH

świadczy usługi w zakresie:

Poradnia Lekarza Rodzinnego (obejmuje opieką lekarską dorosłych i dzieci)

Gabinet Zabiegowy połączony z Gabinetem Szczepień

(nowoczesny gabinet z pełnym zabezpieczeniem ciągu chłodniczego szczepionek)

Świadczenia Pielęgniarki Środowiskowo-Rodzinnej i Położnej Środowiskowo-Rodzinnej, pobieranie materiału do badań laboratoryjnych

W Filii pobierane są próbki na badania biochemiczne ,wykonywane szczepienia dzieci i dorosłych, badania bilansowe, badania usg jamy brzusznej dorosłych i dzieci, tarczycy dorosłych i dzieci, usg prostaty, usg stawów biodrowych dzieci ( aparat GE LOGIQ C3)

Poradnia Stomatologiczna

z dostępem do nowoczesnej Sterylizatorni sprzętu wielorazowego użytku

Poradnia Medycyny Pracy

Wszystkie poradnie i gabinety dostępne dla osób niepełnosprawnych dzięki  podjazdowi dla wózków.

Rejestracja jest możliwa  osobiście ,telefonicznie lub przez inne osoby (z wyznaczeniem daty  i godziny wizyty)

Dokumentacja medyczna prowadzona jest w wersji elektronicznej.

Na terenie Filii w Imbramowicach działa Punkt Apteczny

Opieka całodobowa

w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz.18.00-8.00,w soboty ,niedziele i dni ustawowo wolne od pracy opieka całodobowa w godz. 8.00-8.00  jest dostępna w NZOZ Centrum Medyczne WOL-MED ul.Skalska 22 32-340 Wolbrom (wejście od strony ul.Skalskiej) tel.326441274.

Opieka całodobowa przeznaczona jest dla zwykłych zachorowań ,jednak na tyle uciążliwych,że nie można z nimi czekać do godzin otwarcia SPZOZ w Trzyciążu lub Filii w Imbramowicach (na opiece całodobowej nie przedłuża się zwolnień lekarskich, nie wypisuje się leków używanych przewlekle objętych refundacją, nie przeprowadza się szczepień ochronnych ,badań bilansowych, badań profilaktycznych i innych nie wynikających z ostrej choroby)

W przypadku ciężkich zachorowań, stanów zagrożenia życia (zawały, udary i inne ciężkie stany) wypadków, ciężkich urazów, porodów należy wzywać Pogotowie Ratunkowe tel. 999 lub 112