RŚiZK.6830.1.5.2018                                                                    Trzyciąż, dnia 01.08.2018 r.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej postępowania:

1. Wykonanie rozgraniczenia nieruchomości oznaczonych w ewidencji gruntów jako działka nr ew. 239 od nieruchomości sąsiednich nr ew. 238, nr ew. 240 położonych w obrębie Trzyciąż, gmina Trzyciąż, w trybie ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz Rozporządzenia Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej w sprawie rozgraniczenia nieruchomości.

Zamawiający prowadzi niniejsze postępowanie w formie uproszczonej – zapytania ofertowego. Zgodnie z art. 4 pkt. 8 Ustawy z dnia 29 stycznia – Prawo Zamówień Publicznych – w przypadku udzielania zamówień, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro nie mają zastosowania przepisy wspomnianej ustawy.

W przedmiotowym postępowaniu złożono 1 ofertę.

Nr oferty

Firma INSERT INTO `tqfk6_content` VALUES(nazwa) lub Nazwisko oraz adres wykonawcy

Streszczenie  spełnienia warunków  udziału w postępowaniu i oceny ofert

1.

Firma Geodezyjna „ Geodex”Mostek 14, 32-075 Gołcza

Wykonawca spełnia warunki

udziału w postępowaniu

Na podstawie oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu  oraz kryteriów oceny ofert ustalono, złożona  oferta Wykonawcy Firma Geodezyjna „ Geodex „Mostek 14,               32-075 Gołcza, odpowiada wszystkim wymaganiom określonym w Zarządzeniu nr 06/2014 Wójta Gminy Trzyciąż z dnia 17 kwietnia 2014 r. t.j. Regulaminie Udzielenia Zamówień na dostawy, usługi i roboty budowlane o wartości szacunkowej poniżej równowartości 30 tyś. euro, oraz spełnia wszystkie warunki udziału w postępowaniu i oferuje najniższą cenę wykonania zamówienia.

Urząd Gminy w Trzyciążu dziękuje za złożone oferty.

Otrzymują:

1. Strony postępowania zgodnie z wykazem w aktach sprawy,