UWAGA! Program LGD nie jest powiązany z planowaną realizacją projektu pn. „Montaż kolektorów słonecznych/ogniw fotowoltaicznych na budynkach gospodarstw indywidualnych w Gminie Trzyciąż”  współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą” rozpoczyna przygotowania do pozyskania zewnętrznych środków finansowych na instalację na obiektach prywatnych ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła, a co za tym idzie umożliwienia mieszkańcom znacznego obniżenia rachunków za prąd i ciepło przy jednoczesnej ochronie środowiska.

Inwestycje będą realizowane na terenie działania LGD „Nad Białą Przemszą” (Powiat Olkuski oraz Gmina Krzeszowice)
Poziom dofinansowania wynosi aż 60%.

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne w sprawie możliwości pozyskania dofinansowania, które odbędą się:
- 12.09.2016r. godz. 17.00 w Biurze Stowarzyszenia LGD „Nad Białą Przemszą” w Wolbromiu ul. Skalska 20
- 15.09.2016r. godz. 17.00 w Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu, ul. Główna 55
- 15.09.2016r. godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Bukownie, ul. Kolejowa 3
O kolejnych spotkaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://nadbialaprzemsza.org.pl/aktualnosci/czytaj/26-mozliwosc-dofinansowania-oze-dla-mieszkancow-obszaru-lgd-nad-biala-przemsza2.html