{mosimage}
W tym roku, Diecezjalno – Powiatowo – Gminne Dożynki odbyły się w Bydlinie, w niedzielę 23 sierpnia na miejscowym stadionie sportowym. Na Święto plonów przybyli licznie zaproszeni goście, a wśród nich nie zabrakło włodarzy Gminy Trzyciąż oraz Kół Gospodyń Wiejskich z Glanowa, Jangrota, Michałówki, Suchej, Zadroża i Klubu Aktywnych Kobiet z Imbramowic.

     Obchodom Święta dożynkowego dopisała słoneczna pogoda, sprzyjająca występującym zespołom artystycznym, pięknie prezentującym się w konkursie wieńcom dożynkowym, a także wszyskim, którzy do Bydlina zawitali.
       Dożynki były również okazją do wręczenia nagród w rozstrzygniętym wcześniej konkursie: „Ekologiczne sołectwo Powiatu Olkuskiego – wybór sołtysa roku 2015”. W gronie laureatów znalał się Pan Tadeusz Kowal - Sołtys miejscowości Jangrot, który odebrał  z rąk Starosty Powiatu Olkuskiego symboliczną nagrodę dla sołectwa w postaci czeku o wartości 3 tysięcy zł.

{mosimage}{mosimage}{mosimage}
{mosimage}{mosimage}{mosimage}
{mosimage}{mosimage}{mosimage}
{mosimage}{mosimage}{mosimage}
{mosimage}{mosimage}{mosimage}
{mosimage}