W dniu 12.08.2015 r odbyła się wycieczka na zakończenie wakacji , podczas której dzieciaki zwiedziły Zamek Żupny w Wieliczce oraz uczestniczyły w warsztatach w Kopalni Soli w Wieliczce.

Dzieciaki odbyły interaktywny spacer komorami Kopalni Soli , w czasie którego uczestnicy w formie zabawy zmierzyli się z pracami dawnego górnika - używały kilofa, przeniosły sól w niecce, przewiozły bałwana solnego na wózku i poznały górnicze tradycje. Na zakończenie wycieczki dzieciaki zjadły obiad i zrobiły zdjęcie grupowe na rynku w Wieliczce gdzie widnieje trójwymiarowe malowidło. Wycieczka dofinansowana przez Zakłady Kablowe C. Bitner. W wyjeździe udział wzięło 40 uczestników .

Galeria:

autor zdjęć- G. Wrześniak

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}