Już tradycją stało się ,że w miesiącu sierpniu BIOAK Gminy Trzyciąż przy wsparciu Zakładów Kablowych C. Bitner organizuje wycieczkę  na "zakończenie wakacji" Tegoroczna wycieczka odbędzie się 12 .08.2015r a trasa jej wiodła będzi do Kopalni Soli w Wieliczce i Zamku Żupnego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz zapisów.Ilosc miejsc ograniczona.

BIBLIOTEKA I OŚRODEK ANIMACJI KULTURY

 

GMINY TRZYCIĄŻ

 

ORGANIZUJE WAKACYJNĄ WYCIECZKĘ

 

DO

 

Zamku Żupnego i Kopalni Soli w Wieliczce

 

W programie:

  • Zwiedzanie Zamku Żupnego w Wieliczce z Przewodnikiem

  • Warsztaty w Kopalni Soli w Wieliczce pt.”Od kopacza do górnika”interaktywny spacer komorami Kopalni Soli , w czasie którego uczestnicy w formie zabawy zmierzą się z pracami dawnego górnika – założą jego ubranie, użyją kilofa, przeniosą sól w niecce, przewiozą beczkę na wózku, przetoczą bałwana, poznają górnicze tradycje.

  •  Obiad  nieopodal Kopalni 

Termin wycieczki:12.08.2015(środa)

Godz.wyjazdu 8.30 powrót około godz.16:00

Koszt wycieczki:20 zł

MIEJSCE WYJAZDU:URZĄD GMINY W TRZYCIĄŻU

W CENIE WYCIECZKI : Przejazd i ubezpieczenie

Zwiedzanie zamku , warszaty w Kopalni Soli , opieka przewodnicka , obiad sponsorowane przez Zakłady Kablowe

C. Bitner

UCZESTNIKÓW NALEŻY ZGŁASZAÆ

DO 11.08.2015 do godz.12.30

DO BIBLIOTEKI I OŚRODKA ANIMACJI KULTURY

TEL.012 – 3894001 W.36

EWA DRÓŻDŻ,BOŻENA KOŚCIEJ

PRZY ZGŁOSZENIACH NALEŻY PODAÆ DATĘ URODZENIA ORAZ MIEJSCE ZAMIESZKANIA DZIECKA ORAZ PISEMNĄ ZGODĘ NA UDZIAŁ DZIECKA W WYCIECZCE

 

W wycieczce mogą wziąć udział dzieci z Gminy Trzyciąż od lat 7

Ilość miejsc ograniczona.