Już tradycją stało się ,że w miesiącu sierpniu BIOAK Gminy Trzyciąż przy wsparciu Zakładów Kablowych C. Bitner organizuje wycieczkę  na "zakończenie wakacji" Tegoroczna wycieczka odbędzie się 12 .08.2015r a trasa jej wiodła będzi do Kopalni Soli w Wieliczce i Zamku Żupnego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz zapisów.Ilosc miejsc ograniczona.

BIBLIOTEKA I OŚRODEK ANIMACJI KULTURY

GMINY TRZYCIĄŻ

ORGANIZUJE WAKACYJNĄ WYCIECZKĘ

DO

Zamku Żupnego i Kopalni Soli w Wieliczce

W programie:

• Zwiedzanie Zamku Żupnego w Wieliczce z Przewodnikiem

• Warsztaty w Kopalni Soli w Wieliczce pt.”Od kopacza do górnika”interaktywny spacer komorami Kopalni Soli , w czasie którego uczestnicy w formie zabawy zmierzą się z pracami dawnego górnika – założą jego ubranie, użyją kilofa, przeniosą sól w niecce, przewiozą beczkę na wózku, przetoczą bałwana, poznają górnicze tradycje.

•  Obiad  nieopodal Kopalni

Termin wycieczki:12.08.2015(środa)

Godz.wyjazdu 8.30 powrót około godz.16:00

Koszt wycieczki:20 zł