{mosimage}
W dniu 25 lipca br., odbyło się uroczyste przekazanie samochodu strażackiego dla OSP Sucha. Zakup samochodu był możliwy, dzięki środkom przekazanym na ten cel z budżetu gminy oraz wkładowi własnemu OSP Sucha. Wójt Roman Żelazny gratulując Druhom Strażakom nowego samochodu wyraził przekonanie, iż będzie on służył zwiększeniu bezpieczeństwa oraz ułatwiał przeprowadzenie akcji ratowniczych.
Uroczystość ta, była również okazją do odznaczenia najbardziej zasłużonych dla pożarnictwa. Medalem złotym odznaczony został Druh Zbigniew Gamrat, medalem brązowym Druh Radosław Krawiec. Złotymi i brązowymi medalami odznaczono również Druhów z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Odznaką Strażak Wzorowy wyróżniono: Łukasza Papaja, Dawida Rdesta, Rafała Kyzioła, Anetę Pasich, Annę Kot, Ewelinę Gamrat. Uhonorowani zostali także wieloletni działacze OSP Sucha. Wśród 30 odznaczonych Druhów najdłuższym, bo aż 70 - letnim stażem wyróżnił się p. Eugeniusz Knap. Za wysługę 50 lat odznaczeni zostali: p. Bochenek Tadeusz, p. Ryszard Majocha, p. Piotr Gamrat. Gratulujemy wszyskim pozostałym odznaczonym druhom wytrwalości w tej niełatwej służbie.
{mosimage}{mosimage}{mosimage}
{mosimage}{mosimage}{mosimage}
{mosimage}{mosimage}{mosimage}
{mosimage}{mosimage}{mosimage}
{mosimage}{mosimage}{mosimage}