W dniu 15 czerwca zakończył się nabór wniosków do Programu "Działaj Lokalnie IX" w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach. W tym roku z czterech gmin objętych konkursem wpłynęło 38 wniosków, z czego każdy spełnił kryteria formalne.
{mosimage}{mosimage}
Wnioski, które spełniły kryteria formalne zostały przekazane Komisji, w skład, której wchodzi ośmiu członków z rożnych środowisk z naszego terenu. Komisja otrzymała do rozpatrzenia 38 projektów na łączną kwotę 295 474,60 zł.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na przełomie czerwca i lipca 2015 r. podczas posiedzenia komisji.

Prosimy śledzić nasz profil facebook oraz stronę internetową Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, ponieważ tam w pierwszej kolejności pojawi się lista dotowanych projektów. Każdy, kto złożył wniosek zostanie poinformowany o wynikach konkursu również drogą mailową (na wskazany we wniosku adres e-mail).

Konkurs jest dofinansowany w ramach zadania publicznego przez Gminę Klucze "Operator konkursu - działamy lokalnie w gminie Klucze" oraz przez gminę Bolesław „Operator konkursu – działamy lokalnie w Gminie Bolesław”, a także przez program "Działaj Lokalnie IX" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.