Uroczystości 25-lecie pierwszych wolnych wyborów samorządowych w Gminie Trzyciąż rozpoczęła Msza Św. w intencji Samorządowców , która dobyła się w dniu 27 maj 2015 r.w Sanktuarium Męki Pańskiej w Imbramowicach.

{mosimage}

Następnie zaproszono wszystkich uczestników wydarzenia do Spichlerza ,gdzie Przewodniczący Rady Gminy Trzyciąż Lucjan Gajda otworzył uroczystą sesję i w krótkim wystąpieniu przedstawił historię 25 lat lokalnego samorządu. Kolejno, rolę prowadzenia pozostałej części sesji przejął Wójt Gminy Trzyciąż Roman Żelazny, który przywitał gości i przypomniał ważne wydarzenia sprzed lat płynnie przekazując mikrofon pierwszemu Wójtowi odrodzonej samorządności – Marianowi Strzałce . Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Gminy z 1990 roku – Tomasz Korczyński oraz goście ,którzy podkreślali rolę samorządu oraz jego wpływ na rozwój Gminy Trzyciąż.

Po oficjalnych przemówieniach odbyło się uhonorowanie okolicznościowymi medalami osób , które poprzez swoją długoletnią pracę i zaangażowanie lub działalność wspierały na przestrzeni ostatnich 25 lat przemiany w Gminie Trzyciąż.Licznie przybyli goście mogli także oglądnąć historię ostatniego ćwierćwiecza samorządu na przygotowanym pokazie multimedialnym.

Uroczystości uświetnił koncert wokalno-instrumentalny w wykonaniu Marty Gaweł i Aleksandry Ozga.

 GALERIA:

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage{mosimage}

{mosimage}{mosimage} 

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}