Kontakt

Urząd Gminy Trzyciąż
Trzyciąż 99
32-353 Trzyciąż
NIP: 637-202-41-12
REGON: 351556270

Nr konta Gminy Trzyciąż:

46 8591 0007 0280 0000 0097 0001
Krakowski Bank Spółdzielczy

tel. 012/3894 002


e-mail: trzyciaz@ug.pl


Godziny urzędowania:
Poniedziałek   8:00-16:00
Wtorek-Piątek 7:30-15:30

Telefony alarmowe:
Zarządzanie Kryzysowe,
Urząd Gminy Trzyciąż
:
p. Zbigniew Półtorak 
tel. 600 298 653

Prezes WiK Sp. z o.o. Trzyciąż:
p. Krzysztof Stajniak 
tel. 508 361 999

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu
tel. 608 346 786, 606 341 448

Odwiedziny

Dzisiaj 111

W miesiącu 2092

Wszystkich 94401

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Uroczystości 25-lecie pierwszych wolnych wyborów samorządowych w Gminie Trzyciąż rozpoczęła Msza Św. w intencji Samorządowców , która dobyła się w dniu 27 maj 2015 r.w Sanktuarium Męki Pańskiej w Imbramowicach.

{mosimage}

Następnie zaproszono wszystkich uczestników wydarzenia do Spichlerza ,gdzie Przewodniczący Rady Gminy Trzyciąż Lucjan Gajda otworzył uroczystą sesję i w krótkim wystąpieniu przedstawił historię 25 lat lokalnego samorządu. Kolejno, rolę prowadzenia pozostałej części sesji przejął Wójt Gminy Trzyciąż Roman Żelazny, który przywitał gości i przypomniał ważne wydarzenia sprzed lat płynnie przekazując mikrofon pierwszemu Wójtowi odrodzonej samorządności – Marianowi Strzałce . Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Gminy z 1990 roku – Tomasz Korczyński oraz goście ,którzy podkreślali rolę samorządu oraz jego wpływ na rozwój Gminy Trzyciąż.

Po oficjalnych przemówieniach odbyło się uhonorowanie okolicznościowymi medalami osób , które poprzez swoją długoletnią pracę i zaangażowanie lub działalność wspierały na przestrzeni ostatnich 25 lat przemiany w Gminie Trzyciąż.Licznie przybyli goście mogli także oglądnąć historię ostatniego ćwierćwiecza samorządu na przygotowanym pokazie multimedialnym.

Uroczystości uświetnił koncert wokalno-instrumentalny w wykonaniu Marty Gaweł i Aleksandry Ozga.

 GALERIA:

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage{mosimage}

{mosimage}{mosimage} 

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage} 

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM