W dniu 26 maj 2015r , juz po raz kolejny Gmina Trzyciąż przyłączy sie do akcji "Polska Biega"Zgłoszenia przyjmuje Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Trzyciąż, która jest loklanym organizatorem akcji.

Regulamin IX Gminnego Biegu

Bieg Samorządowy- 1990-2015

organizowanego 26 maja 2015r w Gminie Trzyciąż

Organizator:

Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Trzyciąż

Cel zawodów:

•  Popularyzacja biegania jako najprostszej formy aktywności fizyczne

Bieg odbędzie się w następujących kategoriach:

• Kategoria wiekowa – klasy IV-VI -chłopcy, dziewczęta m
    Godz. 10.00 start biegu.

• Kategoria wiekowa – gimnazjum - chłopcy, dziewczęta
    Godz. 10.15 start biegu.

Warunki uczestnictwa:

•  Każdy uczestnik startuje na własna odpowiedzialność, po uprzednim

podpisaniu oświadczenia.

• Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców

lub opiekunów prawnych.

•  Udział w biegu jest bezpłatny.

Termin i miejsce

•  Start 26 maj 2015 roku o godzinie 10.00 -

Start: Początek Lasu Zadroskiego od Skotnicy

Meta - Cmentarz Wojenny w Zadrożu w lesie

•  Dystans 2500 metrów
  •  Nawierzchnia trakt leśny , trawa , konary
  • Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

Zgłoszenia

•  w zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania

•  Klasyfikacja końcowa będzie przeprowadzona z podziałem na płeć .

Postanowienia organizacyjne

• Każdy uczestnik na mecie otrzyma posiłek i napoje.
  • Każdy uczestnik w ramach zgłoszenia do biegu otrzyma numer startowy .
  •  Warunkiem sklasyfikowania jest posiadanie numeru startowego
  •  Uczestnicy biegu skracający trasę zostaną zdyskwalifikowani.
  •  Wyniki biegu oraz zdjęcia zostaną umieszczone na gminnej stronie internetowej oraz opublikowane w prasie.
  •  Każdy uczestnik ubezpieczony jest przez koordynatora.
  •  Koordynator nie ponosi odpowiedzialności za powstałe uszczerbki zdrowotne przed i po zakończenia biegu.
  • Koordynator zabezpiecza pomoc medyczną.
  • Koordynator nie prowadzi depozytu.

Dowóz uczestników we własnym zakresie.

Postanowienia końcowe:

• Przyjęcie numeru startowego jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  • We wszystkich sprawach nie objętych regulaminem decyduje komisja sędziowska i organizatorzy.
  • Koordynator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji niniejszego regulaminu.
  •  Każdy z uczestników musi wypełnić oświadczenie o dobrym stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do udziału w biegu, które jest konieczne do udziału w biegu( może być dostarczone kilka minut przed startem) Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić zgodę na udział od prawnych opiekunów.

( karty zgłoszeń do pobrania w BiOAK Gminy Trzyciąż lub na stronie internetowej UG Trzyciąż:

karta zgłoszenia

ugtrzyciaz.itcom.pl

Uczestnictwo w biegu jest równoznaczne wyrażeniem zgody na przetwarzanie wizerunku oraz danych osobowych zawartych w dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)