UWAGA! Z dniem dzisiejszym tj. 05.07.2021 r. zmianie uległ adres skrzynki pocztowej email Gminy Trzyciąż. Dotychczasowy tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jest nieaktualny, a w jego miejsce wchodzi adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowy adres poczty Gminy Trzyciąż: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto, wiadomości wysłane na stary adres od dnia 02.07.2021 r. do odwołania nie będą docierały do urzędu, a wszelkie wysłane wnioski/pisma należy przesłać ponownie na nowy adres!