ZAPYTANIE OFERTOWE

Wójt Gminy Trzyciąż zaprasza do składania ofert na  zadanie

Usuwanie i unieszkodliwianie odpadów azbestowych z terenu gminy Trzyciąż  w 2022 roku.

1.Zamówienie obejmuje wykonanie następujących prac : zapakowanie i załadunek odpadów azbestowych oraz ich transport, przekazanie i unieszkodliwienie  na przystosowanym do tego celu składowisku odpadów w ilości ok. 150 Mg ( wartość szacunkowa ), oraz dokonanie wpisów w BDO danych z KPO.

2.Termin wykonania zadania: od 24.10.2022 r. do 02.12.2022 r.

3.Dane odnośnie ilości są szacunkowe i wykonawca zobowiązany jest do zważenia wyrobów zawierających azbest na każdej posesji przy użyciu własnej wagi w obecności właściciela nieruchomości. Na tej podstawie  wykonawca sporządzi karty przekazania odpadów azbestowych.

4.Zamawiający przekaże wykonawcy wykaz nieruchomości objętym zadaniem.

5.Przy realizacji zadania wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania :

- Rozporządzenia Ministra Gospodarki , Pracy i Polityki Społecznej z dnia 2 kwietnia 2004 r.w sprawie sposobów warunków bezpiecznego użytkowania i usuwania wyrobów zawierających azbest (Dz.U. z 2004 nr 71 poz. 649 z późn. zm. )

- Ustawą z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach ( Dz.U. z 2022 r. poz. 699 )

6.Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność cywilną za szkody związane z realizacją zadania.

7.Warunkiem udziału w postępowaniu jest złożenie :

- wypełnionego formularza ofertowego zał. 1

- aktualnego odpisu z właściwego rejestru lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej

-wpisu do BDO w zakresie transportu odpadów niebezpiecznych zawierających azbest ( kody 17 06 01 i 17 06 05 )

Wraz z ofertą należy przedłożyć oświadczenie o zaakceptowaniu proponowanych warunków :

1. a) wynagrodzenie zawiera wszystkie elementy cenotwórcze i jest stałe,
  2. b) za opóźnienie w wykonaniu umowy Wykonawca zapłaci karę umowną w wysokości 0,5 % wynagrodzenia za każdy dzień zwłoki,
  3. c) jeżeli opóźnienie w wykonaniu zadania przekroczy 30 dni Zamawiający może odstąpić od umowy i żądać zapłaty kary umownej w wysokości 20% wynagrodzenia.
  4. Przy wyborze oferty będzie brana pod uwagę cena – 100%

9.Ofertę w opisanej kopercie z opisem : Usuwanie i unieszkodliwianie odpadów azbestowych z terenu gminy Trzyciąż w 2022 roku. proszę złożyć do dnia 03.10.2022 r. do godz. 12.00  w sekretariacie Urzędu  Gminy w Trzyciążu, pok. nr 18 (I – piętro) Trzyciąż ul. Leśna 4, 32-353 Trzyciąż.

1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania bez podania przyczyny
  2. Termin związania ofertą : 14 dni

ZAŁĄCZNIKI:1. Formularz ofertowy.