Do 29 maja 2020 r. zgodnie z regulaminem do siedziby Organizatora  napływały prace na  konkurs, którego celem było wykonanie pracy plastycznej  związanej z tematem konkursu: „ Przydrożne kapliczki Gminy Trzyciąż w majowym pejzażu”.

8 czerwca 2020 r. Komisja Konkursowa w składzie:

Bożena Kościej – dyrektor BIOAK

Ewa Dróżdż - gł. specjalista BIOAK

po zweryfikowaniu zgłoszonych prac pod względem formalnym, na podstawie regulaminu konkursowego, poddała artystycznej ocenie wszystkie dzieła.

Ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczny konkurs  kultywujący tradycje majówkowe miał inny charakter niż dotychczas.  W związku z powyższym Komisja Konkursowa postanowiła wyróżnić nagrodami wszystkich  uczestników, którzy nadesłali na konkurs prace zgodne z regulaminem. Komisja doceniła wrażliwości artystyczną i wyobraźnię autorów prac oraz chęć uczestnictwa w konkursie, mimo utrudnionych warunków .

Lista wyróżnionych :

Kat II wiek 13-18 lat

• Aleksandra Szymczyk lat 13
  • Weronika Dela lat 14

Od 15 czerwca 2020 r. zapraszamy  po odbiór nagród - rodzica / opiekuna / osobę upoważnioną do Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Trzyciąż (wejście od strony remizy OSP)  w godz.7:00-15:00  tel. 12 389 40 01 wewn. 36 lub  509 922 177