UWAGA – WAŻNE !!!Mamy jeszcze kilka miejsc w projekcie „Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski”
PROGRAMIE, dzięki któremu można uzyskać DOFINANSOWANIE MONTAŻU KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH oraz OGNIW FOTOWOLTAICZNYCH

Projekt jest współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 4 Regionalna polityka energetyczna, Działanie 4.1 Zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, Poddziałanie 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych.

Poziom dofinansowania: 60%

W przypadku pokrycia dachu eternitem nie ma możliwości montażu instalacji urządzeń na dachu.
Alternatywnie w przypadku instalacji solarnej możliwy jest montaż na ścianie budynku, tarasie lub gruncie. W przypadku instalacji fotowoltaicznej możliwy jest montaż na dachu budynku gospodarczego lub gruncie.

Mieszkaniec, który zdecyduje się na udział w projekcie powinien uiścić opłatę za wykonanie inspekcji terenowej technicznych możliwości budowy źródła OZE, pozwalającej określić rodzaj i moc instalacji OZE w wysokości:
- instalacja solarna – 258,30zł
- instalacja fotowoltaiczna – 258,30zł

Proszę o zgłaszanie się chętnych w terminie do 26 kwietnia 2019 r. do godz. 14.00
tel. 12 389 40 01 wewn. 30
z podaniem: imienia i nazwiska, adresem zamieszkania, nr telefonu do kontaktu oraz określeniem jakie urządzenie ma być montowane: kolektor słoneczny czy ogniwa fotowoltaiczne.