21.12.2019r. o godz.15:00 zakończyła się rekrutacja uczestników projektu  „Czas na maluchy - żłobek w Trzyciążu”. W związku z równorzędnymi  wynikami  uzyskanymi na pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego, konieczne jest przeprowadzenie drugiego etapu postępowania. Zgodnie z regulaminem  w drugim etapie rekrutacji, brane jest  pod uwagę kryterium dochodowe. Kandydaci proszeni są o przedstawienie dodatkowego oświadczenia o wysokości dochodów na  członka rodziny ( wzór oświadczenia w załączniku) i dostarczeniu go do biura projektu ,pok.12 w UG Trzyciąż  w dniu 23.12.2019r  w godz. 8:00 – 16:00,bądź przesłanie podpisanego scanu w/w dokumentu pocztą elektroniczną na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24.12.2019r.oraz  dostarczenie oryginału przesłanego dokumentu do dnia 30.12.2019r.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Oświadczenie o dochodach netto.odt)Oświadczenie o dochodach netto.odt40 kB