Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach ogłasza nabór na stanowisko

Doradca Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Olkuszu

Miejsce pracy: Olkusz

woj. małopolskie

Zakres obowiązków:

- współpraca z rolnikami, instytucjami oraz firmami z zakresu rolnictwa

- realizacja zadań wynikających z rocznego programu działalności MODR

- organizacja, prowadzenie szkoleń i pokazów zgodnie ze specjalizacją

Wymagania:

- wykształcenie wyższe na kierunkach: zootechnika, ekonomika rolnictwa, rolnictwo, ogrodnictwo, technika rolnicza i leśna lub inny kierunek studiów wyższych lub studiów podyplomowych z dziedziny nauk rolniczych

- mile widziane uprawnienia doradcy rolniczego i rolno-środowiskowego

- dobra znajomość obsługi komputera

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność prowadzenia szkoleń

- doskonała organizacja czasu pracy

Warunki pracy:

- umowa o pracę na pełny etat

- szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wymagane dokumenty:

- CV wraz z listem motywacyjnym

Tel. kontaktowy  12 285-21-13

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”