Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 14:00 do godz. 24:00 dnia 13.03 br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h z zachodu.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że do godz. 09.00  dnia 27.03. br.,  prognozuje się spadek temperatury minimalnej w nocy do – 1 oC, przy gruncie do – 2 oC.  temperatura maksymalna w dzień od 8 oC do 11 oC.

Od poniedziałku, 16 marca sprawy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Trzyciążu załatwiane są telefonicznie lub mailowo. Jeżeli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie  z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.  W miarę możliwości prosimy o załatwianie spraw w formie elektronicznej lub telefonicznie, a także o ograniczenie osobistych wizyt w GOPS. Przypominamy też, by oczekując na spotkanie z urzędnikiem, ze względu na własne bezpieczeństwo, zachować odpowiedni dystans od innych oczekujących.

Tel. (12) 389 40 01 wew. 18 lub 35

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu w oparciu o prognozy Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 22:00 dnia 07.01.br. do godz. 9:00 dnia 08.01.br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie miejscami słabych opadów marznącej mżawki, powodującej gołoledź.