Szanowni Państwo

Kierownictwo, Nauczyciele oraz Pracownicy Obsługi placówek oświatowych z terenu gminy Trzyciąż,

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej obchodzimy po roku destabilizacji wywołanej pandemią, która spowodowała zmianę w sposobie pracy placówek oświatowych. Państwo, jako nauczyciele i wychowawcy wciąż musicie pozostawać w gotowości do nauczania zdalnego lub hybrydowego, co znacznie utrudnia planowanie procesu edukacyjnego i samego nauczania. Ta nadzwyczajna sytuacja bardziej niż zwykle stawia przed Państwem wiele trudnych wyzwań, jesteśmy jednak przekonani, że Państwa doświadczenie i zaangażowanie w pracę na rzecz dobra uczniów i wychowanków zdoła pokonać zaistniałe trudności.

W imieniu własnym oraz całego Samorządu Gminy Trzyciąż dziękujemy za Państwa zaangażowanie oraz wszelkie wysiłki, aby mimo przeszkód dzieci i młodzież w stabilny sposób korzystały z dobrodziejstw edukacji, a także poniosły jak najmniej konsekwencji, w związku z każdorazowym zaburzeniem normalnego procesu nauczania. Życzymy Państwu dużo zdrowia oraz satysfakcji z wykonywanej pracy i wypełniania ważnej misji, jaką jest nauczanie i wychowanie młodego pokolenia.

Najlepsze życzenia i podziękowania kierujemy również do Emerytowanych Pracowników oświaty, którzy przez lata pracy przygotowali do przyszłego życia wiele pokoleń uczniów i wychowanków.

Wójt Roman Żelazny oraz Przewodniczący Rady Gminy Trzyciąż Lucjan Gajda