Konsultacje odbyły się zgodnie z uchwałą Nr XXVII/199/2012 Rady Gminy Trzyciąż z dnia 8 marca 2012 r. w sprawie określenia sposobu konsultowania, w formie ogłoszenia zarządzenia Wójta Gminy Trzyciąż  nr 12/2019 z dnia 12 lutego 2019 r. w sprawie przeprowadzenia z mieszkańcami Gminy Trzyciąż konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie zmian w Statutach Sołectw Gminy Trzyciąż.

W/w projekt uchwały zamieszczony był na  stronie internetowej urzędu, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na urzędowej tablicy ogłoszeń. Uwagi/opinie do projektu uchwały  mieszkańcy poszczególnych sołectw z terenu Gminy Trzyciąż mogli wnosić drogą pisemną do Urzędu Gminy Trzyciąż  lub przekazać drogą elektroniczna na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie od 12 lutego 2019 r.  do dnia 18 lutego 2019 r.

W ogłoszonym terminie przeprowadzenia konsultacji mieszkańcy Gminy Trzyciąż nie zgłosili żadnych opinii, uwag do treści projektu uchwały w sprawie zmian w Statutach Sołectw Gminy Trzyciąż.

 

                                                                                              Wójt Gminy Trzyciąż

                                                                                              mgr inż. Roman Żelazny