Wyniki konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Trzyciąż w sprawie uchwalenia  Rocznego Programu współpracy Gminy Trzyciąż z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w sferze pożytku publicznego na rok 2019.

Konsultacje odbyły się zgodnie z uchwałą Nr XXVII/199/2012 Rady Gminy Trzyciąż z dnia 8 marca 2012r. w sprawie określenia sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami, projektów aktów prawa miejscowego
w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji w formie ogłoszenia zarządzenia Wójta Gminy Trzyciąż  nr 78/2018 z dnia 25 października 2018 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały wraz z załączonym Rocznym Programem współpracy Gminy Trzyciąż z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w sferze pożytku publicznego na rok 2019.

W/w projekt uchwały zamieszczony był na  stronie internetowej urzędu, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na urzędowej tablicy ogłoszeń. Uwagi/opinie do projektu uchwały organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Trzyciąż mogły wnosić drogą pisemną do Urzędu Gminy Trzyciąż  lub przekazać drogą elektroniczna na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie od 25 października 2018r.  do dnia 06 listopada 2018 r.

W ogłoszonym terminie przeprowadzenia konsultacji, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Trzyciąż nie zgłosiły żadnych propozycji i uwag do projektu uchwały Rocznego Programu współpracy Gminy Trzyciąż z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w sferze pożytku publicznego na rok 2019.

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (wynik konsultacji 2018.pdf)wynik konsultacji 2018.pdf152 kB