Wójt Gminy Trzyciąż informuje, że Urząd Gminy w Trzyciążu w porozumieniu z Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu prowadzi zbiórkę produktów pierwszej potrzeby dla obywateli Ukrainy w Gminnym Magazynie Pomocy. Zgromadzone dary zostaną posortowane oraz przekazane do Powiatowego Magazynu Pomocy.

Koordynatorem Gminy Trzyciąż ds. organizacji zbiórek jest pan Marceli Czekaj tel. 12 3894001 wew.16.

Produkty można dostarczyć do Urzędu Gminy w Trzyciążu, ul. Leśna 4, po kontakcie telefonicznym pod numerem 12 3894001 wew.16 w godzinach pracy urzędu.
Prosimy również, aby planowane na terenie gminy Trzyciąż zbiórki były prowadzone w uzgodnieniu z Gminnym Zespołem Zarządzania Kryzysowego.

Produkty, które zbieramy:

WAŻNE!

Na podstawie KOMUNIKATU WOJEWODY MAŁOPOLSKIEGO, na obecnym etapie podejmowanych działań nie rekomenduje się zapewnienia pobytu w miejscach należących do osób prywatnych. Indywidualne decyzje o przyjęciu osób do takich miejsc, nie będą wiązały się z odpowiedzialnością Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz finansowaniem kosztów z tego tytułu z budżetu państwa.